08 Şubat 2016

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Florya Sosyal Tesisler Otopark Ücreti..

Aralık ayından beri İBB Florya Sosyal Tesislerden İspark adı altında Otopark ücreti alınmaktadır. Sosyal Tesiste otopark ücreti olur mu? (1-3 saat 5 TL,3- 5 saat 7 TL, vs.). Buraya gelen vatandaş genelde sosyal tesislerden yararlanır yani yer, içer; Zaten bunların parasını öder. Buraya arabasını bırakan kişi başka bir lokantaya gidemez, çünkü uzaktır. Yani buraya gelen kişi bu tesise gelmiştir, tesislerden faydalanacak ve/veya sahilde yürüyüş yapacaktır, çocuğunu oynatacaktır.

Şu an kış ayları. Sosyal tesisler bomboş. Otopark tamamen boş. 3 adet fast food yerinden sadece 1 tanesi çalışıyor. Bazı vatandaşlar İspark görünce tesise girmiyor. Yazın bile Cumartesi-Pazar dışında otopark genel olarak yeterli. Hal böyleyken hangi mantıkla otopark ücreti alınmaktadır.

Sahile inilebilecek diğer yerler zaten ücretli yapıldı!

Bu "Sosyal" tesise ya da "Sosyal" belediye anlayışına uygun mudur?

Alaattin 1.587 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi08 Şubat 2016

    Sayın Alaattin S; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1206126770 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1206126770 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön