İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze/ Perpa Durağı Onarım Çalışması Bitmiyor.

Muhammed Bahadır T. |

17 Haziranda kullanıma kapatılan Darülaceze/Perpa Metrobüs durağı 45 gün sonra açılacağı vatandaşa ilan edilmiş olmasına rağmen (1. Fotoğraf) hala açılmamıştır. Bu gün neredeyse 3 ay olmuş durumda ama hala bitirilmedi. Durağın Fiziki varlığı 21 gün önce bitmesine rağmen sadece Rampadaki korkulukların monte edilmesi Nasıl 3 hafta sürer mantıklı gelmiyor.

Her gün inşasını takip ettiğim durakta özellikle 4 gündür arpa boyu ilerleme olmadı. Fotoğraftaki tenekeler 4 gündür aynı yerinde. Diğer bir fotoğrafta başında kimse olmayan işçilerin saat doldurmaya çalışmaları gayet belirgin. İnsanlar 3 ayda konut yapıyor, Ama İBB Darülaceze Durağını 3 ayda bir türlü açamıyor.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  15:06

  Sayın Muhammed Bahadır T. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için,1-387123504 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-387123504 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa