13 Eylül 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Hava Kirliliği!

Orta Mah. Üniversite Cad. No:11'de bulunan fabrikamızın yanında Keklik Beton, hemen arkasında Özdemir Beton ve çevremizde yaklaşık 10'a yakın beton santralinin yarattığı çevre ve hava kirliliğinden nefes alamaz hale geldik. Bahçemizde bulunan ağaçlar beton tozundan bembeyaz, işletme camlarımız ve çalışmama ortamımız toz ve kır içinde, araçlarımızın üzerine her daim 1 parmak toz var ve en önemlisi biz bu beton tozu içeren havayı her gün soluyoruz.

TEM otobanına cephe olan bir yerde bu kadar ilkel biçimde çalışan tesisler ile yapılan bu üretime nasıl göz yumuyorsunuz, anlaşılır gibi değil. Konu hakkında acil çözüm üretilmesini ve bilgilendirme yapılmasını rica ediyorum.

Emre 72 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Emre G. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-2305898 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-2305898 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön