04 Haziran 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bayanlar İçin Sefer!

Az önce bir şikayet okudum ve çok mantıklı buldum. Bayanlara özel pembe otobüs ve metrobüsler oluşturulsun. Çok dolu olduğu için bazen çok sıkıntı yaşıyoruz lütfen isteğimizi yetkili mercilere ulaştırın.

Sedef 71 Okunma

Cevaplar

  • Sedef 14 Kasım 2014

    uzun bi süre geçti fakat ben ve benim gibi bi çok bayanın bu isteği yerine getirilmedi. hoş getirilseydi şayet şuan ki hükümet için yersiz suçlamalar olacaktı. yine de bu fikri destekliyorum kendi adıma ve sadece bayanlara özel toplu taşıma araçlarına ihtiyacımız olduğunu düşünmekteyim. çalışmalarınız için minnettarım.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi26 Haziran 2013

    Sayın SEDEF C. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2085157 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2085157 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön