İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakım Yapılmıyor!

Harun N. |

Büyükdere caddesi Likör yanı sokağımızda , sokağa cepheli bir yeşil alan mezbelelik halde bulunmaktadır. Bu saha geçmiş yıllarda belediyeniz tarafından elden geçirilirken son yıllarda unutulmuş kaderine terk edildiğini üzülerek izliyorum.

İçinde bulunan çam ağaçlarının bakımı , orada burada bitmiş yabani ağaçların kesilip veya budanması ve zemininin çimlendirilmesiyle bu sahanın Şişli halkına ve sokağımıza kazandırılması için belediyemizden ricacıyız.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  11:31

  Sayın Harun N. ;
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Harun N.
  02 Mart
  16:22

  Sayın ŞİŞLİ BELEDİYESİ
  Yukarıdaki isteğimiz ŞİŞLİ BELEDİYESİNDEN ricamızdır.
  Geçmiş yıllarda şili belediyesi olarak bu yeşillik alanın bakımını yapıyordunuz. Bizim büyük şehirden böyle bir talebimiz yok Lütfen siz ŞİŞLİ BELEDİYESİ OLARAK İLGİLENİN
  Saygılar