15 Mayıs 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Atatürk Maskı Düzenlemesi!

Sayın Genç, Yeniköy spor kulübünün önündeki park alanına Molla Çelebi diye Mihrimah sultan çeşmesine bir külliye eklenmiş, etrafı da teneke saçlarla çevrilmiştir. Bu külliyenin eskide nasıl olduğuna dair kroki ve resimler eklenerek rekreasyon ve yeniden yapımı fiilen başlatılmıştır. Bu durumda park alanının ortasında bulunan Atatürk Maskı da yapılacak caminin duvarına üç metre mesafeden bakar duruma gelmiş ve anlam kaybetmiştir. Atatürk'ün manevi olarak sevenlerini de bu durum üzmüştür, ileride belkide kaldırın bu Atatürk maskını olabilecektir.

Bir an önce bu duruma el koyarak belediye nezdinde gerekli koruma ve yeniden eski manasına kavuşması için yola bakacak şekilde projelendirilerek yapılmasını arz ediyorum.

Behçet 54 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sayın Behçet Ö.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2101631 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2101631 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön