29 Ağustos 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akbilim Çatladı!

Ben Esenyurt'ta oturuyorum. Sabah otobüse binmek için işe gittiğimde akbilimin çalışmadığını öğrendim ve İETT şoförüne nerde değiştirebilirim dedim. Avcılar'da dedi. Avcılar'da değiştirdim fakat eski kartımı yeni kartıma aktarmam için ya Bakırköy'e yada Karaköy'e gitmem gerekiyormuş aylık akbil yeni yüklemiştim mecburiyetten Bakırköy'e gittim. İnsanları bu kadar yormanın ne anlamı var?

Gerekli açıklamayı yapabilir misiniz ta Esenyurt'tan Bakırköy'e gitmek mantıklı mı? Madem kart çıkartıyorlar aktarımı neden yapamıyorlar? O kadar adam kart içi nmi orada tutuluyor? Böyle saçmalık nerede görülmüş? Bir çözüm bulmanızı talep ederim.

Şeyma 255 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Şeyma A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2254070 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2254070 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön