İstanbul Büyükşehir Belediyesi 66 no.lu Hat Problemi!

Erdem T. |

9.11.2015 günü Mecidiyeköy Gülbağ son duraktan 8.20 de kalkış yapan 34 ****0 plakalı 66 hat no.lu aracın şoförü bir duyuru yaptı; Biz arkadaşlarla bir karar aldık idareye de kabul ettirdik, bundan sonra araçlar son durağa inmeyecek Profilo'dan dönecek. Nedenini sorduğumuzda araç parklanmaları yüzünden zorlandıklarını söyledi, durağa inmeyeceklerinden başımızın çaresine bakmamızı iletti.

Bu sorunu biz mi çözeceğiz, kurumun çözmesi gerekmez mi, siz kurum değil misiniz? Dediğimde biz kurum falan değiliz cevabını aldım. Daha önce aynı sebeplerden akşamları durağa inmiyorlardı şimdi de hiç inmeme kararı almışlar.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Kasım
  15:27

  Sayın Erdem T.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1063348200 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1063348200 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa