İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3 Gündür Suyum Açılmıyor!

Farabi O. |

10.05.2015 itibariyle birikmiş İstanbul Büyükşehir Belediyesi su borcumu ödemiş olmama rağmen İstanbul Büyükşehir Belediyesi suyumu açmadı. 185'i aradığımda suyunuz açık gözüküyor deyip yaşadığım yerdeki İSKİ'nin telefonunu verdiler.

Bağlı bulunduğum bölgenin şubesini aradığımda da bir çalışan lakayt tavırlarıyla "gelen arkadaş bulamamış" dedi. Ben de kendisine, öfkelendiğimi reddetmeyeceğim, "fatura getirirken, keserken buluyor da açmaya gelince mi bulamıyor?" dedim. Kendisine hiçbir şekilde hakaret etmediğim halde yüzüme telefonu kapattı. Kendisinden ve bulunduğum durumdan şikayetçiyim!

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Su - Kanalizasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mayıs
  17:27

  Sayın Farabi O. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-777471500 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-777471500 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Farabi O.
  16 Mayıs
  06:07

  Mukavele numaram: 241071174
  İlçem: Esenyurt

 • 15 Mayıs
  09:02

  Sayın Farabi O. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için fatura mukavele-sözleşme numarası ve İlçe bilginiz gerekmektedir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa