İstanbul Büyükşehir Belediyesi 130A Tuzla - Kadıköy Hatları Eski Otobüsler.

Ferda A. |

İstanbul içinde en uzun yol süresi olan hatlardan birisi olmasına rağmen en eski otobüslerin kullanıldığı hat olduğundan, her gün durakta beklerken araçlar arızalı deyip dakikalarca otobüs durağında beklemekteyiz. 19 Mart Perşembe günü 15 dakika aralıklar ile kalkması beklenen 3 ayrı otobüs arıza var sebebi ile peş peşe kaldırılmadı.

O günkü soğuğu göz önünde bulundurduğunuz da yanınızda çocuğunuz ile otobüs gelmedi sonraki gelir diye 1 saat soğukta 130a hattını beklemek zorunda kaldım. Peş peşe kalkan 3 otobüsün arızalanması düşündürücü değil mi? 27 Mart 2015 de işe gitmek için 07.15 otobüsede gelmedi. Arada yolda kalıp başka araçlar ile yolumuza devam ettiklerimiz de ayrıca çabası tabi.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  17:46

  Sayın Ferda A. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-697940945 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-697940945 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa