İstanbul Büyükşehir Beld. Metrobüs Şoförleri Sürekli Frene Basıyor!

Derya D. |

Metrobüs şoförleri bomboş yolda sürekli frene basıyor. Zaten metrobüs de adım atacak yer yok, herkes üst üste birde ani frenler ile birbirinin üzerine düşüyorlar. Lütfen şoförleri ve özellikle de metrobüs şoförlerini bu konuda eğitin. Çok zor şartlarda yolculuk yapmaya çalışan bu insanları birde gereksiz frenlerle siz zor durumda bırakmayın.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya D.
  07 Ocak
  09:53

  Cevap olarak 2 ay sonra çok standart ve politik bir cevap verildi;
  "Metrobüs hattımızda çalışan tüm şoför personele kurallara uygun çalışmaları ve siz yolcularımıza karşı saygılı davranmaları konusunda eğitim verilmekte olup, buna rağmen talimatlara uymayanlara gerekli cezai işlem yapılmaktadır. "
  şeklinde mail yollandı. Hangi şoför olduğunu nereden biliyorsunuz. Üstelik %90 ı bu şekilde kullanıyor. Bence sürekli bu eğitimleri verin aylık olarak. Ve işe almadan önce öfke, stres ölçme gibi testler yapın. Şoförler sanki frene basmaktan zevk alıyor çünkü.

 • 01 Aralık
  14:20

  Sayın Derya D. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem süreci devam etmekte olup işlem sonucu tarafınıza iletilecektir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Derya D.
  01 Aralık
  13:26

  Hala geri dönüş alamadım.

 • 13 Kasım
  12:11

  Sayın Derya D. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-468955300 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-468955300 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa