İstanbul Büyükşehir Beld. Gültepe Otobüs Seferinin Olmaması!

Ayşegül İ. |

Ben 8 aydır Kağıthane garajı yakınında oturuyorum fakat sabahları ve akşamları işe gelip giderken zorlanıyorum tek bir otobüsle ulaşım yapabiliyorum oda Topkapı Seyrantepe seferi olan otobüslerle otobüs sabah yarım saatte bir geliyor ve tıklım tıklım, minibüsler deseniz o keza merdiven basamaklarında yer bulabiliyorsunuz birde aşağı Çeliktepe'ye dönen göbekte bırakıyor. Her sabah koca bir yokuşu işe gelirken yürümek zorunda kalıyorum.

iş yerime istediğim gibi Gültepe'den binip gidip gelemiyorum, 10 duraklık yolu iki vesaitle gitmek zorunda kalıyorum Gültepe'den bindiğimde bu da benim bütçemi zorluyor. Lütfen ilgilenip ek sefer koyup Gültepe 1.Levent hattının açılmasını istiyorum...

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  13:26

  Sayın Ayşegül İ. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-542175886 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-542175886 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa