sta-4-hoverİyi Çözüm

Ulaşılamayan İstanbul Bilişim!

Soner Soner1 hafta önce

Dp-2438075 numaralı siparişimin çok geç teslim edileceğini görünce firmaya ulaşmak adına ne telefonla ne de mail yoluyla ulaşmayı başaramadım. Geri dönen yok bilgi almak mümkün değil aynı ürünü hemen kargo yapabilecek firmadan almak istiyorum paramın iadesini istiyorum.

Cevaplar

profile-icon Soner 1 hafta önce

Merhabalar sanırım sabrımı sınamak istiyorsunuz. Mail adresimi defalarca kontrol etmeme rağmen tarafınızdan adresime atılan mail bulunmamaktadır. Yanlismi yazdım diye baktım fakat siparişi verdiğim mailer bu adrese gelmiş. Rica ediyorum bu isi daha fazla uzatmayın sizin gibi bir şirkete yakışmıyor.

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında talep ve istekleriniz aktarılmıştır Talebinizin alınması adına mail ile geri dönüş yapılmıştır iade onayı ve sürecin uzamaması adına hesap bilgileriniz istenmiştir. Süreç bilgilendirmeniz ile hızlandırılacaktır Yaşanan aksaklık ve geçikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mustafa 1 gün önce  

  Bu arada CİMER ve Şişli emniyet amirliğine de ihbarda bulunmuştum, ticaret bakanlığınada mail atmıştım ama hepsi de Tüketici Hakem Heyeti ni işaret ettiler bilgin olsun

 • profile-icon Mustafa 1 gün önce  

  Ben yirminci günde bankaya itirazda bulundum, banka +48 günde paramı iade etti. Bu arada Tüketici Hakem Heyetine de başvuru mu yapmıştım.

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Mustafa 14 saat önce  

  Ben Paraf kredi kartı ile yapmıştım iadem sağlandı. Bence sen internet üzerinden Tüketici Hakem Heyetine başvurunda gecikme.

  profile-icon Soner 18 saat önce  

  Banakayi aradım biz bu şekilde bir şey yapamıyoruz dediler. İş Bankası ile havale yapmıştım

 • profile-icon Oğuz 1 hafta önce  

  İadeyi de yapmıyorlar bir iki ay bekletiyorlarmış mağdurlar çok. Bankanızla iletişime geçin harcama itirazı yapın banka onlardan alır. Bunlar binlerce kişiye ürünü yollamayıp parayı da vermiyor

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Soner 1 hafta önce  

  Evet oyleymis bende biraz kurcaladım dediğiniz gibi. Cuma gününe kadar bekleyeceğim yatırmazlarsa banka ile iletişime geçip daha sonra mahkemeye vereceğim. Teşekkür ederim. Bilgilendirdiğiniz için.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler