06 Mayıs 2016
#5447281

İstanbulbilisim.com.tr LG G3 Telefonumun Ekran Kartının Yanmasının Maliyeti 500 Lira

2014 Aralık ayında İstanbul Bilişim'den LG G3 aldım. Aldıktan 1 ay sonra 1 kere düşürdüm ve köşe kısımlar aşındı, lakin geçen aya kadar telefonu hiçbir problem olmaksızın kullandım. 1 ay kadar önce bataryası arızalandı, götürdüğümde 2014 yılı serisi LG G3 'ler de batarya konusunda benzer şikayetler aldıklarını söylediler ve bataryamı değiştirdiler. Sonra düzeldi derken ekran ışığı aralıklı olarak gidip gelmeye başladı. Bir süre durum gereği idare ederken ışık tamamen gitti, tekrar götürdüm anlattığımda, ekran kartımın yanmış olabileceğini söylediler.


Teknik serviste bakılacağını söylediler. 2 gün önce de ekran kartımın yanmış olduğunu, garanti kapsamında olmasına rağmen telefonumun köşelerindeki 1 sene önce oluşan darbe izlerinden hareketle, kullanıcı hatasına bağlı olarak 500 lira karşılığında onarmayı teklif ettiler. Sorum şu:ekran kartı 1 sene bekleyip de nasıl yanıyor?

Ali Ali 345 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali10 Temmuz 2016

    O söylediğiniz zaten aşikar olandır. Ekran kartı yandı denildi ama dışarıda gösterdiğimde ana kart yanmış gibi yorumlar aldım. Kendinizin tespit ettiği sorunu tekrar takdir eder misiniz?

  • İstanbul Bilişim Temsilcisi21 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, 61386 takip numaralı cihazınız ile ilgili servis sonucu aşağıdaki gibidir; Yapılan inceleme sonucunda cihazın darbeye maruz kaldığı tespit edilmiştir.Bu durum bir kullanım hatası olduğundan dolayı cihaz garanti kapsamı haricinde bırakılmıştır.Kullanıcıya sunulan 500 TL ücretli onarım teklifi onaylanmadığı için cihaz iade edilmiştir. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

  • İstanbul Bilişim Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz Teknik Servis departmanına iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları