26 Temmuz 2017
#8969843

İstanbulbilisim.com.tr LG G3 Telefonum Garanti Kapsamında Yapılmadan Geri Geliyor!

LG G3 telefonlarında oluşan ortak bir arızadan dolayı telefonumu garanti kapsamında götürdüm ve götürdüğüm gün arka arkaya aynı arıza ve aynı telefonlar benimle beraber gelmişti hepimizin şikayeti aynıydı ana kartında ısınmadan dolayı açılıp kapanmalar gibi sorunlar vardı, gün geçtikte telefon hiç açılmadı tabi ki de. İstanbulbilisim bana 12 Temmuz Çarşamba günü saat 09:18'de mesaj attı telefonunuzun bakım-onarım işlemleri başlamıştır diye.


Bugün yani 26 Temmuz Çarşamba günü yaklaşık 14 gündür arayan kişinin söylediği telefonunuz yere düştüğü ve ekranı çizik olduğu için maalesef garanti kapsamı dışındadır dedi ve tamamen LG firmasından kaynaklanan bu suçu benim üstüme attılar. Telefonunun şu an kendi sistem hatası varken telefonun çizilmesiyle oluşan bir arızaymış gibi gösterdiler. Eğer böyle bir şey olsaydı zaten 14 gün boyunca sürmezdi. Yapılamayan telefonlara iftira atıyorlar.

Emre Emre 660 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İstanbul Bilişim Temsilcisi26 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları