17 Nisan 2017
#8285710

İstanbulbilisim.com.tr iPhone 6 Plus 128 GB,Hayal Kırıklığı!

iPhone 6 Plus telefonu İstanbulbilisim'den aldım CepKask ta yaptırdım. Aldığım günden itibaren selfie kamerasının çalışmadığını fark ettim. Kendilerini aradım teknik servisleri yaptıkları incelemede selfie kamerasının kullanılmaya çalışıldığını ancak kullanılamadığını teknik olarak programlarında gördüklerini söylediler. Yedek telefonum olmadığı için hemen yollayamadım bir süre sonra telefonumu geri yolladığımda telefonun yere düştüğünü darbe aldığını o yüzden garanti kapsamına girmediğini söylediler. Oysa tamir ile uğraşan anlaştıkları firma cihazın darbe nedeniyle herhangi bir arızasının olmadığını söylüyor. Kayıtlarında ilk günden beri ön kameranın çalışmadığı belli olmasına rağmen garanti kapsamında iş yapmıyorlar. İstanbulbilisim.com.tr benim için tam bir hayal kırıklığı.

Mehmet Mehmet 1.146 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet13 Eylül 2017

    Tarafıma dönüş yapılmamıştır mağduriyetim giderilmemiştir, İstanbul bilişimden alışveriş yaptığıma bin pişman olunmuştur, bilginize.

  • İstanbul Bilişim Temsilcisi17 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları