11 Ocak 2017
#7478341

İstanbulbilisim.com.tr Bozuk Cihazın Para İadesinde Oyalıyor

İstanbulbilisim.com.tr AVM Şişli 'den bir telefon aldım. Samsung S6 Edge cihaz 3 defa arıza yaptı. Aldıktan birkaç ay sonra Samsung Ümraniye yetkili servis 4.de değişim verdi. 1. gelen telefonda kamera arızası vardı, aynı gün gönderdim. 2. gelen cihaz ekran sorunu vardı, gönderdim. 3. cihaz hızlı şarj etmiyordu. Her defasında defolu ürünü sıfır cihaz diye getirdiler, ama cihazları o gün geri verdim.


Ümraniye Samsung'a paramı istiyorum dedim, para vermiyoruz dediler. Her cihaz değişiminde 2 hafta bekledim gelmesini. 4. gelen cihazı almadım, mahkemeye verdim. Samsung ve İstanbulbilisim.com.tr AVM mahkeme fatura İstanbulbilisim.com.tr olduğu için oranın parayı faizi ile ödemesine karar verdi. Şimdi İstanbulbilisim.com.tr telefonu getir bize paranı al diyor. Samsung Ümraniye'ye gidiyorum telefonu bulamıyor. Yani anlayacağınız ikisi de halen parayı vermemek için direniyor. İcraya vereceğim.

Emrah Emrah 831 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emrah06 Şubat 2017

    Tam bir dolandırıcı şirketler

  • Emrah23 Ocak 2017

    Ne arıyorsunuz ne paramı yatırıyorsunuz mahkeme kararı elımızde halen oyalıyorsunuz. İllaki size tekrar davamı acalım. Nsl bir firmasınız anlayamadım.

  • İstanbul Bilişim Temsilcisi12 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları