İstanbul Bilişim'den Arçelik Çamaşır Makinesi Gelmedi!

Mahmut Mahmut1 hafta önce

40 Gün oldu çamaşır makinesi aldım İstanbul Bilişim'den hala göndermediler kargoya vermediler. Telefonlara da bakmıyorlar. Benim paramı iade edin bari. Ben mahkemeye vereceğim bu yanıltıcıları.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Mahmut 1 hafta önce

2 Ay oldu çamaşır makinesi aldım İstanbul bilişimden hala göndermediler. Arıyorum ulaşamıyorum. Mail atıyorum cevap yok. Paramı iade etmiyorlar. Devlet neden bunlara bakmıyor. Bu dolandırıcıları neden tespit ermiyor. Ben bir mağdur vatandaş olarak devlet yetkililerinden yardım istiyorum bu siteye gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında talep ve istekleriniz aktarılmıştır Talebinizin alınması adına mail ile geri dönüş yapılmıştır iade onayı ve sürecin uzamaması adına hesap bilgileriniz istenmiştir. Süreç bilgilendirmeniz ile hızlandırılacaktır Yaşanan aksaklık ve geçikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri [email protected]

profile-icon Mahmut 1 hafta önce

Sipariş numarası dp-2429689 insan Allah'tan korkar bir buçuk ay oldu 45 gün oldu çamaşır makinasını sipariş vereli size hala göndermediniz. Bizi mağdur ettiniz tam 45 gün Allah belanızı versin sizin. Sizi en yüksek yerlere şikayet edeceğim. Gerekirse annemi televizyonlara çıkaracağım. En azında paramızı iade edeydiniz. Paramızı da iade etmiyorsunuz. Telefonları arıyoruz telefonları da açmıyorsunuz. Milleti kandırmak dolandırmaktan başka bir işe yarıyor mu bu (İstanbul Bilişim) sitesi. Siteye yazıyorsunuz 5 gün iş günü içinde kargoya verilecek çamaşır makinesi diye tam 2 ay oldu Allahsızlar. Allah belanızı versin inşallah sizin.! Benim paramı iade edin.!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Şimalin 1 hafta önce  

    Merhabalar bende 3 Mart günü Samsung marka bir çamaşır makinesi aldım. Ürün gelmeyince çağlayandaki merkezlerine gittim protol imzaladık. 15 gün sonra yani bu sabah param iade edildi. Kesinlikle merkeze gitmelisiniz başka türlü alma şansınız yok

  • profile-icon Alaattin 1 hafta önce  

    Allah yardımcımız olsun 18binden fazla mağdur var ve devlet hiçbir şey yapmıyor. CİMER'den Tübisten başvurun arkadaşlar. Ben 10 oaktan beri uğraşıyorum ama yok ne para var ne ürün.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler