İstanbul Bilişim Urunun Gönderilmemesi Ve İadenin Yatırılmaması

Serpil Serpil1 hafta önce

01.02.2020 tarihinde verdiğim telefon siparişi 15 gün içerisinde kargoya verileceği belirtildi. 15 günü geldi geçti kargoya verilmedi. Her arayışım da farklı bir sebep söylendi ve sebeplerin hiçbiri Elle tutulur değil bunun üzerine telefonun gelmeyeceğini anladığımda iade talebi yaptım.

13 Mart'ta en geç iadenin yapılacağı söylendi fakat iade yine yapılmadı ve yapılacağına dair de bir umudum yok. Tüketici Hakları mahkemesine şikayette bulunabileceği mi öğrendim. Bugün de iade yapılmazsa o yolu deneyeceğim. Ödemesini yaptığın telefonu ne alabildim ne de iade parasını geri alabildim sonuç olarak problem bu.

Cevaplar

profile-icon Serpil 1 hafta önce

Herhangi bir şekilde bana ulasan olmadı. Size müşteri hizmeylerinden ulaşmak ve bir şey anlatmaksa imkansız. Ödeme yapılacak mail gelecek deyip gecisyiriliyor. Pazartesi günü basvurucagim yerlere gitmeden önce de şubenize uğrayıp yuzyuze sormak istiuorum.

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz Muhasebe departmanına iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Yetiş 1 hafta önce  

  Hanım efendi derhal alışveriş yaptığınız bankayı arayın şüpheli işlem bildirimi isteyin yardımcı oluyorlar. Ben aldım

 • profile-icon Gökhan 1 hafta önce  

  Merkezlerine gitmeden bu iş çözülmez bilginize

 • profile-icon Mustafa 1 hafta önce  

  Beni arayın kardeşim. 0532 749 1644

 • profile-icon Volkan 1 hafta önce  

  Dostum istersen yarin İstanbul bilisim merkeze gidiyorum gel istersen paranı hem kendi paramı hen senin paranı alırım 0532.056.67.25

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler