İstanbul Bilişim Ücret İadesini Yapmıyorlar

Sema Sema3 ay önce

01.01.2019 tarihinde internetten almış olduğum ankastre set tarafıma teslim olmadan kargoda kırık olduğu tespit edilmiştir. Sitelerinde 14 gün içinde iade yapılmaktadır yazan ibareden ötürü 13 gündür ürün para iadesi tarafıma yapılmamıştır. Her gün defalarca arama yapmama istinaden hiçbir sonuç alamadım. Sürekli beni telefonda oyalıyorlar. Mağdur durumdayım ve ücret iademin yapılmasını istiyorum. Müşteri memnuniyeti hiçbir şekilde yoktur. En son çare olarak Tüketici Hakları'na şikayette bulunacağım.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum

Cevaplar

Merhaba; 2019-12-05 tarihinde para iadeniz yapılmıştır Yaşanan aksaklık ve geçikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri [email protected]

profile-icon Sema 2 ay önce

Merhaba; Ücret para iadesi ne zaman yapılacaktır. Konu ile ilgili acil bir bilgilendirme öğrenebilir miyim?

profile-icon Sema 3 ay önce

20 gündür çağrı merkezini arıyorum hala hiçbir sonuç alamadım para iademin yapılmasını istiyorum hiçbir şekilde aramalarıma dönüş alamıyorum müşterilerinizi mağdur bırakıyorsunuz. Yetkililerin konu ile ilgilenmesini rica ediyorum. Daha ne kadar bekleticeksiniz bu şekilde müşteri kaybediyorsunuz en kısa sürede kartıma iade yapılmasını bekliyorum. DP-2354613 siparişim ile ilgili acil olarak en yetkili kişiden iletişim bekliyorum.

profile-icon Sema 3 ay önce

Merhaba; Dün Emine hanım tarafından aradım kendisi konu ile ilgileneceğini söyledi ve bugün gün içerisinde aranacağım söylenmişti. İstanbul Bilişim tarafından hiçbir şekilde tarafıma dönüş olmadı beni çok mağdur bıraktılar. Yetkililerin konu ile ilgilenip tarafıma para iadesi yapılması rica ediyorum. Ürünü hiçbir şekilde teslim almadım tarafıma hiç gelmedi ve hiçbir şeyi imzalamadım. Mağduriyetimin acil olarak giderilmesini ve kartıma para iadesinin yapılmasını bekliyorum.

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Recep 3 ay önce  

  Paranızı geri alabildiniz mi

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ziyaretçi 3 ay önce  

  Hayır 20 gündür uğraşıyorum defalarca aradım herhangi bir sonuç alamadım

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler