İstanbul Bilişim Terimin Süresi Ve Para İadesi

Emin Emin19 Şubat 19:11

İstanbul Bilişim den 14.12.2019 tarihinde Tefal GV9560 model ütü sipariş verdim. 05.01.2020 tarihinde kadar istanbul bilişim'deki müşteri temsilcilerinin yalanlarına inanarak gelmesini bekledim AMA malesef kargoya ürünümüz vermediler. Ürünün ücret iadesini istememe rağmen yasal 10 günü içinde ödeyeceklerini   bana söylemlerine rağmen bugüne kadar maalesef ödenmemiştir. Stoklarında olmayan ürünü bir ürünü satmalarını geçtim para ifadelerini bile yapmamaları dolandırıldığımın kanıtıdır.  Muhasebedeki yetkililere sesleniyorum yarın Param ödenmez ise Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım. Yarın hakkım olan parayı hesabıma yatırın.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Emin 20 Şubat 19:25

Bugünde hesabıma para yatırılmamış. Muhasebe departmanınız uyuyor mu. Bu parayı hesabıma göndermek bu kadar mı zor. Yoksa bu gönderdiğim parayı vadeli bir hesaba koyulup vade tarihi mi bekleniyor?

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 20 Şubat 14:35

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz Muhasebe departmanına iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler