İstanbul Bilişim Siparişim Kargoya Verilmedi

İsa İsa27 Mayıs 16:27

11.05.2020 tarihinde İstanbul Bilişimin internet sitesinden Arnica Tesla Premium ET14300 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Rose süpürge siparişi verdim. DP-2502125 numaralı siparişim 16 gün olmasına rağmen hala kargoya verilmedi siparişimi iptal etmek ve paramın iade edilmesini istiyorum.

Cevaplar

profile-icon İsa 03 Haziran 22:15

Para iadesi hala yapılmadı. Şablon mesajlarla insanları oyalıyorsunuz.

profile-icon İsa 03 Haziran 22:11

İstanbul Bilişim müşterilerini mağdur ediyor. Binlerce kişi şikayette bulunuyor. Ürünler aylar geçmesine rağmen teslim edilmiyor. Siparişini iptal edenler parasını alamıyor. En kötüsü de muhatap bulamıyorsunuz. Telefonlara ve maillere cevap verilmiyor. Lütfen gereken yaptırım yapılsın. Daha fazla insan mağdur olmasın.

profile-icon İsa 28 Mayıs 14:40

İstanbul Bilişim hiçbir telefon ve maillere cevap vermiyor. Bir çok kişiyi de mağdur ediyor. Bir an önce para iadesi yapılmazsa CİMER ve Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvuru yapacağım.

profile-icon İsa 28 Mayıs 14:33

Lütfen maillerime düzgünce cevap verin. Böyle hazır mesaj şablonları ile milleti oyalamayın! Para iadesini bir an önce yapın!

profile-icon İsa 27 Mayıs 17:38

Para iadesi ne zaman yapılacak?

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 27 Mayıs 16:42

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında talep ve istekleriniz aktarılmıştır Talebinizin alınması adına mail ile geri dönüş yapılmıştır iade onayı ve sürecin uzamaması adına hesap bilgileriniz istenmiştir. Süreç bilgilendirmeniz ile hızlandırılacaktır Yaşanan aksaklık ve geçikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler