İstanbul Bilişim ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

İstanbul Bilişim Satın Alınan Samsung TV'nin Teslim Edilmeyip Para İadesi Yapılmaması!

6.224görüntüleme
Yasemin
Yasemin 05 Kasım 2020 12:14

Ön bilgilendirme formu

1) Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve temel nitelikleri

Ödeme Şekli : Havale/EFT

Ürün Adı ve Temel Nitelikleri :

Ürünün Adı: Samsung UE-32N5000 HD 32" Uydu Alıcılı LED Televizyon Ürünün Markası: Samsung Ürünün Miktarı/Adedi : 1 Ürünün Birim fiyatı : 1.146,84 TL Ürünün Vergisi : %18 Ürünün Özellikleri : Dahili Uydu Alıcı: Var, Wi Fi : Yok, Görüntü Kalitesi: HD, Ekran Boyutu: 32 inç / 81 cm, Smart TV: Yok

Teslim Süresi: siparişinizin kargoya verilme süresi ortalama 15 günüdür. Mal satışlarında bu süre her halükarda otuz günü geçemez.

Ürünün Teslimat Ücreti : Ücretsiz DP-2491154 sipariş numaralı 7 Mayıs 2020 tarihli Yapı Kredi Bankası'na bedeli havale edilen Samsung TV siparişimiz teslim edilmemiş ürün bedeli tarafımıza iade edilmemiştir. Adı geçen İstanbul Bilişim firmasına defalarca yazılmış ne sipariş iptali ne ürün gönderimi ne de para iadesi yapılmamıştır. Ticari ahlaka, etik ilkelere vede sözleşme koşullarına uymayan kötü niyetli bu firmadan şikayetçiyim. Ürünümün teslimini mümkün değilse para iademi ve tüm halkı mağdur eden bu şirket yetkililerinin iyi niyeti suistimalden cezalandırılmasını talep etmekteyim. Bu amaçla şikayet vara yazdığım gibi tüketici hakem heyetlerine, gerekli hukuki yasal mercilere ve mahkemelere ve de CİMER'e gideceğim.  

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Burak
Burak09 Aralık 2020 15:30
 

Buradan yazmakla alamazsın ne urunu ne de para iadeni vakit kayıp etmeden en yakin Tüketici Hakem Heyeti'ne giderek yanına faturanın çıktısı ve sana atilan mesajların çıktısı ile başvur 2 ay sonra alırsın paranı ykksa unut o parayı

Oyun
Oyun1 hafta önce
 

Ne yaparak albiliriz bizim de 1600 TL lik buzdolabı gelmedi iade istedik 10 gün içinde paranız hesabınıza gelir dedi fakat 9 aydır gelmiyor nasıl yapacağız bir yol gösterin.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler