sta-3-hoverOrtalama Çözüm

İstanbul Bilişim Satın Aldığım Tv 48 Gündür Gelmedi

Cevdet Cevdet1 hafta önce

05.04.2020 tarihinde İstanbul Bilişim İnternet satış mağazasından kredi kartımla satın aldığım Samsung ue40m5300 model TV yi 48 gündür teslim alamadım. Firmanın telefon numaralarını çok defalar aramama rağmen telefonları cevaplamıyorlar ve 09.04.2020 tarihinde mail göndermeme rağmen firma tarafından hiçbir şekilde geri dönüş olmamıştır. Ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum.

Cevaplar

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz Muhasebe departmanına iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Alper 1 hafta önce  

  Şirket merkezine gidin gidemiyorsanız yakınınızı arkadaşınızı gönderin protokol yapılacak ben öyle yaptım 1 gün sonra para hesaba iade edildi yasal süreç uzun sürebilir sizin harcamanızın bence hiç vakit kaybetmeden gidin

 • profile-icon Cebrail 1 hafta önce  

  Tüketici Hakem Heyeti ellerindeki dosyaların tamamına yakınının adı geçen firmaya ait olduğunu kendilerinin mahkemeden ödeme kararı çıkaracaklarını ama ödemenin ancak icra yolu ile alınabileceğini söylüyor.

  • 1Destekçi
 • profile-icon Cebrail 1 hafta önce  

  CİMER ise Tüketici Hakem Heyetine başvurun diyor şaka gibi yani ama firma halen faaliyetine devam ediyor, aramakta ısrarcı olun 20-25 dakikadan sonra telefonu açıyorlar. Ben 5 ayın sonunda aldım paramı umarım sizlerde alırsınız.

  • 1Destekçi

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler