26 Temmuz 2019
#12335521

İstanbul Bilişim Pişmanlıktır

Bir hafta önce LG 55 inç televizyon aldım. Sıfır televizyon üzeri çizik çıktı. Servis aldı götürdü. Ertesi gün değişim işleminiz LG Türkiye tarafından onaylandı dedi servis. İstanbul iletişime bütün belgeleri gönderdim. Bana yeni ürün göndermediler. Her gün yeni bir bahaneyle işi yokuşa sürüyorlar. En son bugün konuştuğum müşteri temsilcisi stoklarda ürün kalmadı ancak bayramdan sonra gönderebiliriz dedi.


Ücret iadesi isteyeceğim fakat bunlar onu da yapmazlar zamanında. Sayfada paramı iade etmediler diyen en az 10 kişi var. En yakın zamanda Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım. Müşteriyle resmen alay ediyorlar. İstanbul Bilişim pişmanlıktır.

Ercan Ercan 3.487 Okunma 2
Yorum Yap

Cevaplar

 • İstanbul Bilişim Temsilcisi03 Ağustos 2019

  Merhaba; Telefon görüşmemize istinaden İade işlemleriniz yapılmıştır.Bankanıza 03.08.2019 tarihinde talimat geçilmiş ve hesaplarımızdan düşmüştür .Bundan sonraki süreç bankanızın prosedürü olarak ortalama 2-3 iş gününde hesaplarınızda geçmiş olacaktır . Yaşana aksaklık ve gecikmeler nedeni ile tekrar özür dileriz. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

 • Ercan29 Temmuz 2019

  8 gün oldu daha arayan soran yok

 • Ercan27 Temmuz 2019

  Dün aradığımda yarın mesai saatleri içinde arayın işleminiz yapılacaktır denildi. Bugün aradım ilgili departmanda çalışan arkadaşlar bugün yok Pazartesi arayın dedi. Her aradığım temsilci bir öncekini yalanlıyor. Müşteriyle alay etmeye devam ediyorsunuz. İnsanda biraz utanma olur. Bakalım pazartesi günü ne bahane üreteceksiniz. Ben Tüketici Mahkemesi'ne başvurup paramı geri alırım bir daha da kesinlikle sizden bir şey almam!

 • İstanbul Bilişim Temsilcisi27 Temmuz 2019

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları