İstanbul Bilişim Para İadesi

Ali Ali1 hafta önce

Daha önce de güvenle defalarca alışveriş yapmış olduğum bir site olduğu için 12 mayısta DP-2507245 numaralı siparişi verdim. 14 Mayısta havale yoluyla hesaplarına 2115 TL havale ettim. Ancak baktım hala kargo yok. Siteye baktım 6 hazirana kadar teslim edilecek diyor. Bir gariplik olduğunu fark ettim ve çağrı merkezlerini aradım. Uzun bekledikten sonra açtılar ve siparişimi iptal ettiğimi ve para iadesi istediğimi bildirdim. Benden IBAN numaramı istediler e-posta ile [email protected]İstanbulbilisim.com adresine gönderdim. 

Sonra Şikayetvar.com'a bakayım dedim ki şirket hakkındaki şikayetler ayyuka çıkmış. Muhtemelen burada arkadaşların uğradığı muameleye bende tabii olacağım. Beklemeye gerek olmadan gerekli yerlere başvuruları yapmak gerekecek. Bu konuda devlet yöneticilerimizden bu şekilde kötü niyetli şirketlere gerekli yaptırımları en ağır şekilde uygulamalarını bekliyorum.

Cevaplar

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, 21.05.2020 tarihinde para iadesi yapılmıştır. Yaşanan aksaklık ve gecikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri [email protected]

profile-icon Ali 1 hafta önce

Mevzuu bugün halledildi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Özgül 1 hafta önce  

  Nasıl hallettiniz, bilgi verebilir misiniz?

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ali 1 hafta önce  

  Yorumları okuyunca aslında pek ümidim yoktu ama zor olmadı. Telefon edip sipariş iptal talimatını verdim. Facebook'ta İstanbul Bilişim mağdurları diye gruplar vardı. Adem Kozak ve Savaş Barış grubuna sipariş no. Ekledim. 21 mayısta iade ettiler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler