İstanbul Bilişim Ödenmeyen Ücret İadesi

Şükrü Şükrü31 Mart 10:51

Retro bilişim hizmetleri sanayi ve dış tic. Ltd. Şti ne 1600TL ödemesini peşin havale olarak yaptığım dp- 2442852 numaralı TV siparişini iptal ettirdim. Para İadem sipariş iptalinden sonra 19 günü geçmesine rağmen yapılmadı. Bu firmanın faaliyetlerinin durdurulmasını ve mağdur insanların mağduriyetinin giderilmesini istiyorum. Para iademin yapılmasını istiyorum. Firma insanları şikayetiniz/ talebiniz/ aciliyetiniz/ muhasebeye iletilecektir denilerek tüketiciler mağdur ediliyor, oyalanıyor. Ne verilen sipariş gönderiliyor ne para iadesi yapılıyor. Telefonla 30-40 dakika da firmaya ulaşabiliyorsun, En kısa sürede ödemeniz yapılacak deniliyor, sizin en kısa süreden kastınız ne diyorsunuz belli bir gün veremiyoruz diyorlar. Devlet faaliyetini durdurup insanları yanıltan bu firmanın hem personellerine hem yetkililerine gerekli cezaları vermesi elzemdir.Günde 2 kere arıyorum İstanbul bilişimi söyledikleri şey muhasebeye ilettik.

İstanbul Bilişim 19 saat önce Değerli Müşterimiz,

Şikayetiniz Muhasebe departmanına iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Saygılarımızla,

kes kopyala yapıştır hep aynı paramı iade edin kredi kartından çektim faiz ödüyorum merhamet vicdan yok mu sizde

Cevaplar

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 11 Nisan 12:04

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında talep ve istekleriniz aktarılmıştır Talebinizin alınması adına mail ile geri dönüş yapılmıştır iade onayı ve sürecin uzamaması adına hesap bilgileriniz istenmiştir. Süreç bilgilendirmeniz ile hızlandırılacaktır Yaşanan aksaklık ve geçikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri [email protected]

profile-icon Şükrü 10 Nisan 10:13

Merhaba sipariş no... Dp-2442852. Bugün hemen şu saatte ücret iadesi param hesabıma yatmaz ise dedim ya her yolu deneyeceğim bütün haber kanallarının WhatsApp ihbar hattına ikinci tosuncuk vakkası diye bunlar beni bir sürü kişiyi dolandırdı ve dolandırıyor diye mesaj atacağım ayrıca emniyet malı şube ye ihbar son olarak da savcılık kanalı ile ihbar ve şikayetçi olarak devam edeceğim.

profile-icon Şükrü 09 Nisan 09:21

Dp-2442852 numaralı Siparişi iptal ettim ama ücret iadesi gerçekleşmedi 14 günlük yasal süre var dediniz o süre zarfında da yatırmadınız dolandırıcılar ayıp ya her yerde sosyal medyada sizi anlatacağım bıkmadan usanmadan kaç kişiye ulaşabilirsem amacım o olsun. Ayrıca hakkımı söke söke alırım Tüketici Hakem Heyetine başvurdum yatırmayın da görün vergi levhanızı iptal ettiriyor muyum tabii ki siz göz ardı ettiğiniz için savunma sürenizi de geciktirirsiniz yapın bu beni sizin karşınızda daha haklı ve mağdur kılar bugün itibari ile paramı yatırmadığınız her gün için yasal faizi ile beraber alacam icra takibi vesaire ensenizdeyim.

profile-icon Şükrü 31 Mart 14:56

Gene kes kopyala yapıştır yapmışlar paramızdan da olduk dolandırdılar bizi

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 31 Mart 14:47

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz Muhasebe departmanına iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler