İstanbul Bilişim İrtibat Numaralarına Ulaşılmıyor

Recep Recep1 hafta önce

Dp-2439303 sipariş numarası ile Philips 50PUS6704 50" 127 4K Ultra HD LED Smart TV satın alım, 5 gün geçti ürün kargoya verilmedi ve İstanbul Bilişim irtibat telefonlarına ulaşılamıyor. Durum hakkında aydınlatıcı Bilgi istiyorum. Ürün teslim edilemeyecek ise bedelini iade alabilecek miyim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Sipariş vermiş olduğunuz ürün 15 iş gününde satışı olan bir üründür.Sipariş oluşturmadan önce ürünün 15 gün sonra stok girişleri yapılacağının bilgisi yer almaktadır bu konuda tarafınıza bilgilendirme mailide atılmaktadır ön ödemeli sipariş oluşturduğunuzdan dolayı ürün stok girişleri beklenmektedir.Sizlere Taahhüt edilen süre içerisinde yönlendirme yapılacaktır. Ürününüz ile ilgili bir gecikme yoktur. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

profile-icon Recep 1 hafta önce

Dp-2439303 numaralı sipariş ile Philips 50PUS6704 50" 127 4K Ultra HD LED Smart TV marka ürünü 20.03.2020 tarihinde satın aldım. Ürün hala gönderilmedi ve İstanbul Bilişim telefonlarına ulaşılamıyor. Teslim yapılamayacak ise paramı iade alabilecek miyim?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler