İstanbul Bilişim Bir Türlü Paramı İade Etmiyor

Yılmaz Yılmaz15 Şubat 17:55

İstanbul Bilişim 11.01.2020 tarihinde sipariş verdiğim Televizyondan haber yok dp-2406200 sipariş numarası ile 11.01.2020 tarihinde sipariş ettiğim televizyon hala kargo edilmedi, sürekli 5  veya ortalama 10, en son 15 gün sonraya erteliyorlar. Daha fazla bekleme durumum olmadığından dolayı iptal etmek istedim ama öyle bir buton yok. Dolayısıyla  2 kere Ticket açtım ve siparişi iptal etmek istediğimi belirttim, fakat 5 gün oldu geri dönmüyorlar. İletişim imkanı yok telefonu yarım saatten fazla çaldırıyorum açan yok. Sadece müzik dinlettiriyorlar.

CİMER, Tüketici Hakem Heyeti  veya diğer hukuki yollara başvurmaktan başka Çarem kalmadı Halbuki daha önce bu şirketten 6 defa alışveriş yapmıştım ve hiçbir sıkıntı olmamıştı  şimdi öyle olmadı. Bir satış sözleşmemiz var ona göre davranmak lazımdı, dolayısı ile pazartesi gerekeni yapmayı düşünüyorum.

Cevaplar

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz Muhasebe departmanına iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 16 Şubat 11:56

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında talep ve istekleriniz aktarılmıştır Talebinizin alınması adına mail ile geri dönüş yapılmıştır iade onayı ve sürecin uzamaması adına hesap bilgileriniz istenmiştir. Süreç bilgilendirmeniz ile hızlandırılacaktır Yaşanan aksaklık ve geçikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yılmaz 17 Şubat 18:41  

    Para iadesinin 10 iş günü içerisinde ödenecek diye cevap yazmışlar. Neden 10 gün bekletiliyorum. Parayı hesaba yayırmak 10 iş günümü sürüyor anlamadım. Resmen oyalıyorlar.

  • profile-icon Seda 16 Şubat 17:05  

    Geri iadenizi aldınız mi

  • profile-icon Uğur 16 Şubat 17:04  

    Bankayı ara hizmet alamadığını belirt ya da Şişli genel merkeze uğra başka çözüm yok

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler