İstanbul Bilişim Aldığım Ürünü Göndermedi Üstelik Para İadesi Yapmıyor

Fatih Fatih1 hafta önce

İstanbul Bilişim Firmasından DP-2444672 numarası ile 29.03.2020 tarihinde sipariş etmiş olduğum elektrik süpürgesini tedarikçi firma tarafından tedarik edilemedi yalanı ile 40 gün boyunca göndermediler ve beklettiler, siparişin gelmeyeceğini anladığım için iptal etmek zorunda kaldım ve para iadesi talep ettim. 15 gündür para iadesi yapılmadı. Defalarca aramamıza rağmen İstanbul Bilişim müşteri temsilcisi tarafından ''önümde geri sayım var iade için henüz yasal süremizin dolmasına şu kadar saat var'' şeklinde güvenilir olduğunu sandığımız firmaya hiç yakışmayan ifadeler ile karşılaştım. Satış sözleşmesine uymadıkları gibi destek konusunda gereken ilgiyi göstermiyorlar. Ben de yasal olarak Tüketici Hakem Heyetine ile Ticaret Bakanlığı'na şikayetlerde bulunmaya karar verdim.

Cevaplar

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz Muhasebe departmanına iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Şafak 1 hafta önce  

    Selamlar, Bankanız üzerinden işlem itirazınızı gün geçirmeden yapmanızı öneririm. Çünkü aylar geçsede ücretiniz bankanız almadan hiçbir süretle geri iade edilmeyecektir.

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon Fatih 1 hafta önce  

    Teşekkür ederim onu da deneyeceğim

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler