İstanbul Bilişim 20 Gün Oldu Telefonu Alalı!

Birgül Birgül1 hafta önce

Nisan 28 tarihinde cep telefonu aldım ve kredi kartına peşin ödeme yaptık, bu tarihe kadar ne bir bilgi ne de kargo geldi. Müşteri hizmetlerini arıyoruz zahmet edip açmıyorlar telefonu. Şikayetleri okudukça bin pişman oldum bu siteden alışveriş yaptığıma. Doğru düzgün yapmayacaksanız neden bu işlere kalkışıp insanları mağdur ediyorsunuz? Eğer birileri bunları okuyorsa lütfen bir cevap yazın ya da ben haklarıma müracaat edeceğim.

Cevaplar

profile-icon Birgül 1 hafta önce

Xiaomi Redmi Note 7 model telefonu Oğuzhan Atalay ismine sipariş ettik 20 Mayıs'a kadar süre verildi fakat hala kargoya verilen ürün yok eğer kısa süre içinde gönderilmez ise ilgili yerlere başvurmaktan çekinmeyeceğimi belirtmek isterim.

İstanbul Bilişim Logo İstanbul Bilişim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında bilgilerinize ulaşılamıştır. Bilgi almak adına güncel bilgileriniz ile yeniden kayıt açmanızı ve ya sizlere gönderilen bilgilendirme mailine geri dönüş yapmanızı rica ederiz. Yaşanan aksaklık ve gecikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Alper 1 hafta önce  

  İyi bayramlar ödemiye yaptıktan 5 iş günü sonra bankaya itiraz ettim olumsuz sonuçlandı Denizbank bende şirket merkezine gittim yasal süreç başvuru yapıp yapmadığımı sordular basburmadığımı söyledim gerekte duymadım protokol yapıldı ertesi gün ödemed

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Alper 1 hafta önce  

  Edildi benim konuştuğum zata söylediğim ben paramı istiyorum almadan ben buradan çıkmam

 • profile-icon Şafak 1 hafta önce  

  Selamlar, Bankanız üzerinden işlem itirazınızı gün geçirmeden yapmanızı öneririm. Çünkü aylar geçsede ücretiniz bankanız almadan hiçbir süretle geri iade edilmeyecektir.

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Mustafa 5 gün önce  

  Havale yapılan işlemlerde bankanın yapacağı bir şey var mı

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler