11 Eylül
#12573221

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Yetersiz Hizmeti!

Aydın Üniversitesi Bahçelievler diş hekimliği fakültesinde diş beyazlatma işlemi yaptırdım fakat dişlerim beyazlamadı.


Bunun sebebinin kullandığım diş macunundan kaynaklanabileceği söylenerek bir seans daha yapıldı yaklaşık 2 hafta boyunca sigara kahve çay ve renkli gıdalar kullanmamama rağmen sonuç gene aynı.


Dolayısıyla durumdan memnun olmadı ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum. Diş beyazlatmaya bağlı olarak 2 adet diş taşı temizliği yapılmak zorunda olduğu için bu iki temizlik dahil diş beyazlatma ücreti olarak 1500 lira ödedim.


Tüketici Hakem Heyeti ücretin yarısının iadesine karar verdi. Kendilerinden ücretin yarısını iade istediğim de diş taşı temizliği fiyatlarını hiçe sayarak sadece diş beyazlatma işlemine 960 lira ödediğimi sadece bunun yarısının iadesinin yapılacağı söylendi.


Şimdi bu Aydın üniversitesinin Tüketici Hakem Heyeti'ne verdiği cevabı size söylüyorum “ hasta kullanıldığı diş macunundan ötürü gerekli beyazlatma sağlanamamıştır” diye cevap verilmiş.


Oysa diş macunu kullanmayı bırakıp 2 hafta boyunca bana önerdikleri diş macununu kullanmama rağmen sırf ücreti ödememek için verilmiş bir cevaptır.


İmplant yaptırdım yerinden oynuyor. Ön iki takma dişime kalıcı yapıştırıcı sürülmesi gerekirken geçici sürdürmek zorunda kaldım çünkü tekrar diş beyazlatma yaptığımda ön iki yapay dişimin renginin açılması için tekrar fırına gönderilmesi gerekiyordu.


Anlayacağınız yıllarıdır gittiğim bu kurumdan midem bulandı. Amacı kesinlikle müşteri memnuniyeti olmayan bir kurumdur.

Enes Enes 1.609 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları