18 Mart
Yorum Yap
#10246003

İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti!

VM Medical Park Florya’ ya SGK geçtiği için geçen pazar gecesi 39 derece ateş ve aşırı halsizlik yapan grip yüzünden gittim. Poliklinik kapalı olduğu için acil doktoru muayene etti. 3 serum, kan tahlilleri yapıldı. Çok şükür sadece grip olduğumu söylediler ateşimi de kontrol altına aldılar. Ödemeye gelince 357,98 TL ödeme talep ettiler. Bende aldığım hizmeti acilde gördüğüm ve gerek ateş gerekse ayakta duramayacak kadar kötü olduğumdan SGK tarafından karşılanmasının gerek olduğunu talep ettim. Fakat acil durumumun olmadığını poliklinik hizmeti verildiğini söylediler. Bende epikriz istedim. Epikrizde damar yolu açma 30 TL müsade yatak ücreti 90 TL vs. Gibi anlamsız ücretlendirmelerle aldıkları parayı denkleştirmişler. Neyse bugünde geçmeyen rahatsızlığım için aynı hastaneye gittiğimde acil girişiminden dolayı tekrar muayene ücreti ödemem gerektiği istendi. Muayene olamadan döndüm.

Fatih 5.140 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Hastanesi Temsilcisi24 Mart

    Merhaba Fatih Bey; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için İAÜ VM Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmemizi en kısa sürede sonuçlandırmaya çalıştık. Yaşadığınız bu deneyimden dolayı üzgünüz. Ayrıntılarını telefonda da başhekimizin size ilettiğimiz gibi tıbbi durumunuzun değerlendirilmesi adına tarafınız hastanemize yeniden davet edilmiştir. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 28 73 no’lu telefondan 5'i tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı23 Mart

    Başhekim Ergün Bey'e nazik dönüşü ve ilgi / alakası için çok çok teşekkür ederim. Hocamızın bu davranışı nedeniyle kuruma olan güvenim artmıştır. Teşekkürler Ergün Bey.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler