14 Haziran
#12107493

İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Başarısız ve İlgisizlik!

31.05.2019 tarihinde endontoni bölümünden Dr. b. G randevu almıştım.
Kanal tedavisi için, tedavi başarısız olmuş. En son röntgene yolladılar Dr... Un Yanındaki yardımcı tedavi başarılı ilk bir hafta ağrı yapabilir ağrı kesici alın dedi. Daha sonra geçmeyen bir ağrı başladı. 02.06.2019 tarihinde yine aynı hastanenin aciline gittim ağrıdan duramadığım için oradaki nöbetçi bayan doktor kesinlikle ilgilenmedi ağrıması normal deyip geri gönderdi ki o nöbetçi bayan Dr. Gelen hastaların hiç birine bakmadı herkes diş ağrısı için gelmiş herhangi bir müdahale kesinlikle yapmıyorlar.


Gelen hastalara sen şu bölüme sen bu bölüme gideceksin diyerek geçiştiriyorlar. Bu böyle olacaksa acilin anlamı ne? Yine ağrıdan duramadığım için ve bayram üzeri her yer kapalı olduğu için özel bir diş doktoruna gittim sağ olsun oradaki doktor çok ilgilendi. İstanbul Ağız ve Diş Hastanesi'ndeki endontoni uzmanı olan Dr... Kanal tedavisi sırasında dişimi fazla oyduğu için ve dişimin içine yerleştirdiği sivri şeyin dişimden çıkıp çene kemiğime baskı yapmasından dolayı ağrı oluşuyormuş. Özeldeki Dr... Dişin kurtarılamayacağını ve çekilmesi gerektiğini söyledi.


Nitekim tedavi başarılı olmuştur deyip yollayan, acilde herhangi bir müdahale de bulunmayan hastane doktorlarını ve yönetimini şiddetle kınıyorum. Gelen hastalara biraz ilgili davranın işi oldubittiye getirmeyin. Sayenizde 9 günlük bayram tatilim mahvoldu çektiğim acı ve yaptığım masraflarda cabası.


Ha bir de dayanılmaz ağrıyla gittiğim acil servis doktorunun bana söylediği dişi tedavi eden Dr. Randevu alıp tekrar görünün demesi. Normalde randevu almak bir hali zor 1 ayda randevuyu zor almışım. Bir de o ağrıyla randevu alacağım diye 1-2 ayda öyle bekleyeceğim. Kim dayanır acaba?

Sevgi Sevgi 1.366 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları