17 Mart
#11725572

İsra Tur 'un Hizmet Kalitesi Sıfır!

Umre seyahatine gitmek niyetiyle İsra Turizm'in şubesine gittik. Eşim gebe ve 0 yaşında bebeğim olduğu için 5 yıldızlı yürüme mesafesi dedikleri otelleri tercih ettim ona göre paralarını verdikleri hesaba yatırdım. Birkaç saat sonra miktarı eksik söyledik, şu kadar daha yatırmanız lazım dediler oysa reklam katalogdaki fiyat ilk ödediğimdi sonra gitmeye birkaç gün kala aradılar maalesef Medine'deki otelde yer yok sizi ekonomik otelde kalabilirsiniz dediler.


Müşteri kaçırmamak için başta söylemedi, bağladı gitmeden otelde bekleme olmaz olsa da fazla olmaz dendi neyse gittik acente görevlisi bizi aldı ki otel geldik tam bize otele öğlen dedi. Gece 02 bize diğer gün öğlen 14:15 gibi otelde olabiliriz dedi ve gayet rahat söylüyor, gebe kadın 0 yaşında bebekle otel lobisinde 12 13 saat bana bekle diyorsun diyerek kızdım bağırdım, ondan sonra birkaç saat sonra başka bir düşük otele getirdi, çok kötü havasız pis oteldi. Diğer gün saat 15 'te asıl otele giriş yaptık bir otelde oda havasız pisti o otelde o gece mescitte yatan oldu tepki vermezsen adamlar razı lobide öğlene kadar bekletecekler bebeğimde hastaydı.


Sabah gezilere 07:30 götürdüler, o saatte gidilir mi umreciler namazımı kılsın kahvaltıya nasıl yetiştirsin. 8 günlük turdu ama 6 günlük oldu yol zaman harcaması eksik kusurlu hizmet aldık. İlk 5 yıldızlı otel tercih ettim sonra ekonomik yerleştik ya yer olmadığından dediklerine göre bize 200 dolar vereceğiz dediler. Orada öğrendik ki 5 yıldızlı ile ekonomik otelle 3 günlük fark 200 dolardan fazlaymış kaldı ki ilk gece götürdükleri otelle asıl kalacağımız ekonomik otel fiyat farkı bile vardı çünkü daha düşük oteldi belliydi.


Bu para helal değil, zaten kaç katı para kazanıyorlar umre haçtan kul hakkı alıyor yalan söylüyor, bir de umre hac yaptırıyorlar. Yazıklar olsun o paralar, helal etmiyoruz hoca donanımlı tecrübeli işiniz erbabı olması lazımdı, ne organizasyon ne idare, ne ilgi alaka bu mu olması lazım zaten. Her akşam 20:45 'te Ankara'dan ve İstanbul'dan sefer var, ekstra uçak kaldırmıyorlar bilginize!

Osman Osman 5.219 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları