sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İspark Kapasiteden Fazla Araç Alıyor!

Cuneyt Cuneyt26 Nisan 2019 16:54

23.01.2019 tarihinde İstanbul Fatih Mercan katlı otoparkta aracımı park ettikten sonra kat sorumlusu yanıma gelerek aracımın anahtarını istedi. Nedenini sorduğumda kapasite üzeri araç alındığından araçların yerlerinin değiştirilmesi gerektiği durumlarda aracımı çekmek için olduğunu söyledi. Ben de kendisine anahtarı verip otoparkı terk ettim. Yaklaşık 3 saat sonra tekrar otoparka geldiğimde aracımın önünde park halinde araçların olduğu gördüm ve kat sorumlusunun araçları çektikten sonra aracımı çıkarabildim.

Daha sonra çıkış yönüne doğru ilerlerken içerideki yoğun araç tarafından dolayı cm cm ilerleyebildim dolaysıyla otoparkı terk etmem 2 saati geçti. Hemen 153 Beyaz Masa'yı arayıp durumu illetim onlarda otopark sorumlularıyla görüşüp dönüş yapacaklarını söylediler.

Yaklaşık 5 dakika sonra tekrar arayan Beyaz Masa personeli, sorunun araç trafiğinden değil, vezneciler tarafındaki çıkışın yoğun olmasından kaynaklı olduğunu savundu ki ben Eminönü çıkışında idim. Daha sonra konunun tekrar araştırılıp dönüş yapacaklarını söyleseler de ne arayan ne de soran oldu.

1. Neden içeri kapasite üzeri araç alınır? 2. Neden ben aracımın anahtarını başkasına vermek zorundayım ki arcın başına bir şey gelse sorumluluk alınıyor mu? 3. Her gün tomar tomar İspark paraları toplanıyor bu paralar neden otopark hizmetleri için harcanmıyor? 4. Oluşturmuş olduğum şikayet için neden tarafıma geri dönüş yapılmıyor? 5. Acil durum olsa oralara itfaiye veya ambulans nasıl sokulacak diye düşünülüyor mu?

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler