31 Ağustos 2016

İsor Mobilya Teslimat Sözünde Durmadı!

Yeni evleniyoruz mobilya için İsor Mobilya'ya girdik, temmuz ayının ilk günlerinde. Duvarın ölçüsüne dolap bakarak almayı düşünüyorduk. Şans ki İsor Mobilya'nın 500 evlerde ki şubesinden bulduk, fiyatı da uygundu. Bir yandan yatak odasına bakarken bir yandan da internetten markayı araştırdım. Sürekli geç gelme sorunları yaşıyormuş insanlar. Dedik böyle böyle yazıyor, bir sıkıntı olmasın. Yok efendim şöyle gelir, 28 iş günü hemen yollarız erkenden yollarız. Tamam dedik erkene gerek yok.

Bize 10'unda dedik kardeşim yetişmez filan garanti olsun dedik 22'sinde getirin dedik. Tabi dediler aksilik olmasın diye geç bile gelsin dedik. Günler haftalar geçti tabi. Oldu Ağustos 20 arıyoruz. Biz size döneceğiz diyorlar ses yok. Bir gün sonra arıyoruz işte sevkiyat departmanımıza ulaşamadık, biz sizi arayacağız ses yok. Geldi ayın 22'si geç söylediğimiz tarih. İş yerinden izin almışım zar zor kesin dediler.

Hasan 803 Okunma

Cevaplar

  • Hasan31 Ağustos 2016

    Devam; Neyse günümüz geldi sürekli arıyoruz yok arayacağız yok ulaşamıyoruz diyoruz ki kardeşim 10 gün sonra evlenicez çeyiz gelicek neyi bekliyoruz. Neyse sallıyo bunlar. En sonunda arada biri sizin ürünün yatak kısmı elimizde yok dedi gelin başka bakın diyorlar bide. Dedik başka bakıp beğensek onu alırdık yok dedi 15 Temmuz'da fabrikaya bomba atmış f-16 lar araştırdım doğruymuş tamam da bomba düşmüş fabrika patlamış arayın bizi üstünden bir buçuk ay geçmiş böyle böyle yapamıyoruz deyin o da yok. Para iadesini de ekimin sonunda yaparız diyorlar. Bir de küstah küstah dava edin elinizden geleni yapın diyorlar. Bizim canımız yandı kimsenin yanmasın sakın ola ki almayın çok çok uzaklarda durun. Rezil ötesi bi firma.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön