İsmek Öğrenci İşlerindeki Mağduriyet

Hatun Hatun17 Eylül 2019 10:42

Dün uygulamalı tiyatro eğitimi için bilgi almaya gittim. Fatih Fındıkzade' deki kurs binasına. Ben yedeklerdeyim ama yine de ekranda salı günü yapılacak sınav bildirisi çıktı. Bana SMS vs. Gelmedi. Normalde gelmesi gerekirdi. Gelmeyince sınav saati vs. İle ilgili SMS vb. ama kayıtta cıkınca karşıma sınav bilgisi. E tabi ki de ben de bunu sorgulamak zorundayım. Yedeklerde olsam bile o sınava girip girmeyeceğimi öğrenmek istemiş olmam çok normal ama öğrenci işleri kişileri salak muamelesi yapmayı seviyor. Ya da pazar günü orada olmayı tercih etmemişler. O zaman neden o görevdeler?

Benimle iletişim kurmak ve sorumu yanıtlamak istemedi. Sadece benim sınavım 3 haftayı bulurmuş. Böyle söyledi. Neden 3 haftayı bulur diyor diyorum. Ben konuşturuyorum. Kendisini yoksa kendisinin yanıtlamaya niyeti yok. Zaten sınavdan bile haberi yoktu. Ben söylediğimde şaşırdı kaldı. Ekrandan bir şeylere baktı ama yine de anlayamadı. Belli kızın halinden tavrından. Sonra; yoğun talep oluyormuş herkesi değerlendirmek için 3 hafta sonrayı bulurmuş; öyle söyledi.

Ben tek bir soru sordum. O da; salı günü uygulamalı tiyatronun sınavı var. Yalnız saatini bilmiyorum, dedim. Bunun için kafasının içinde panikleyip karman çorman yanıtlar vermesine gerek yok ki. İnanır mısınız; kontenjan bilgisini bile ben kendisiyle paylaştım.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler