23 Eylül 2016
Yorum Yap
#6499333

İsmek Görevliler Çok Umursamaz

Bilgisayar kursu için eylül ayında sabah saatinde başvuru yapmaya gittim, benden kayıt alındı ve kayıt alan görevli günlerdir seçmemi istedi ve bayramdan sonra arayıp bilgi verileceğini söyledi bugün sormaya gittiğimde bana farklı görevli internetten yapsaydın ifadesinde bulunuyor. 1.kayıtını almadığın kişiye nasıl aranacaksınız diyebiliyorsunuz ve o kadar emin konuşup nasıl ikince farklı ders için kayıt almıyorsun?


Siz insanları bilgilendirmekle görevlisiniz. İsmek'tekiler yoğunmuş internete her yerde yazıyor diye başından salıyor, bana kesin konuşup bu dönem belki farklı alana kayıt yaptırmamış olmam tamamen görevlilerin sorumsuzluğu şikayetime devam edeceğim, kendinizi eğitin orada mesaim bitsin de gidiyim diye beklemeyin!

Cagla Cagla 5.066 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Cagla22 Eylül 2016

    Esenyurt ismekte açıklayıcı olun bugün hanimefendiler buradan kayıt alinmasin artık diye aralarinda konusuyorlar sizin için gidin bakin demesi kolay anlamıyorum gerçekten bu kadar sorumsuzlugu siz dolu alan bir yere nasıl kayıt alıp farklı bir alana yazdirmayip bugün dolu diyorsunuz bunun hiç bir açıklaması yok gerçekten okuyun arkadaşlar kendinizi o masanın arkasında değil eksik verip insanlar bizim için önemli olan bir sertifajayi almamizi engelliyorsunuz böyle devam edin başarısızlıkla

Ziyaretçi Yorumları