05 Kasım 2018
Yorum Yap
#11110486

Çalışlar İsmek Kurstan Çıkarıldık!

Uzun süren kayıt koşturması sonucu Fransızca A1 kursuna eşimle birlikte yazıldık. Çok öğrenmek istediğim bir dildi.Kurs başlaması gereken tarihten 2 ay sonra başladı sürekli arayıp sorduk. Öğretmen bulunamamış. Bu kadar öğretmen bolluğunda nasıl bulunamıyor acaba merak ediyorum? Neyse ilk dersimize gittik ve işlerimiz dolayısıyla 20'şer dakika geç kalabileceğimizi söyledik.


Hoca da geç gelince dersin bölünmemesi için girilmemesi gerektiğini söyledi. 2.derste tekrardan aynı şekilde olduğu için aradan sonra derse girdik. Ertesi gün hoca bizi arayıp kaydımızı silmesi gerektiğini, başkalarının kursa yazılmasına engel olduğumuz söyledi. Dersler 18.00-21.00 saatleri arasındaymış opsiyon olamazmış. Devamsızlık hakkımızı kullanmadan bize bu şekilde bir üslupla davranılması hiç hoş olmadı. Buna ek olarak her 2 ders de 8.20'de neden bitti o zaman? Madem tam zamanında olmalı dersler sonunu da getirmelisiniz. İlk hafta diye bu şekilde olduğunu belirttiler.


Sanki hiç İsmek'lerde kursa gitmedik biz bilmiyoruz. Dersler hep erken bitmekte ya da geç başlamakta. Çok istediğim bir branşta bu şekilde bir şey yaşamak istemezdim. Çalışanların kurslara gidilmesi engelleniyor maalesef. Sadece ev hanımlarına, öğrencilere ve emeklilere yönelik olması hoş bir şey değil. Şikayetçiyim!

Elif Elif 9.687 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler