İŞKUR ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İşkur'a Paketleme Başvurusu

988
Özlem
Özlem 16 Şubat 23:24

İşkur adı altında 16 02 2023 tarihinde İşkur'a maske paketleme için başvuruda bulundum. T. C. Kimlik numarası ve IBAN gibi bilgilerimi vermiş bulunmaktayım. Bu tarihten sonra rızam ve ıslak imzam olmadan lehime olan Herhangi bir şeyden sorumlu değilim. Buradan açıkça belirtmek istedim

Gelişme
Gelişme

21 Şubat 19:52

17.02.2023'te İşkur evden çalışma ilanında T. C. Kimlik no, isim soy isim ve IBAN numaramı ve telefon numaramı girmiş bulunmaktayım. WhatsApp ® dan ulaştılar ve adıma banka kartımı teyit etmek için 105 TL gönderdiklerini söylediler ve ücreti geri istediler bende geri gönderdim bu sebeple adıma açılan herhangi bir işlemi bir senedi ve ya hesabi asla kabul etmiyorum tedbir amaçlı buraya bilgilendirme yapıyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

21 Şubat 19:48

17.02.2023'te İşkur evden çalışma ilanında isim soy isim ve IBAN numaramı ve telefon numaramı girmiş bulunmaktayım. WhatsApp ® dan ulaştılar ve adıma maaş kartımı sorgulama için 105 TL gönderdiklerini söylediler ve ücreti geri istediler bende geri gönderdim bu sebeple adıma açılan herhangi bir işlemi bir senedi ve ya hesabi asla kabul etmiyorum tedbir amaçlı buraya bilgilendirme yapıyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Benzer Şikayetler

profile
3.227
28 Ocak

İşkur Evde Paketleme İçin Başvuru

İşkur adı altında 27.01.2023 de İşkur'a maske paketleme için başvuruda bulunup T. C. IBAN gibi bilgilerimi vermiş bulunmaktayım. Bu saatten sonra rızam ve ıslak imzam olmadan olan herhangi lehime olan bir şeyde sorunlu değilim. Buradan açıkça belirtmek isterim.

profile
1.712
25 Ocak

Evde Paketleme İşkur Mağdur

İşkur adı altında 25.01.2023 01:00 da İşkur'a maske paketleme için başvuruda bulunup t. C. IBAN gibi bilgilerimi vermiş bulunmaktayım bu saatten sonra rızam ve ıslak imzam olmadan olan herhangi lehime olan bir şeyde sorunlu değilim. Buradan açıkça belirtmek isterim.

profile
4.076
19 Aralık 2022

İşkur Maske Paketleme Ve Kargonun Gelmemesi

İşkur paketleme iş adı altında maske paketleme için t. C. Numaram, istenilen ad, telefon numarası, açık adres bilgilerim ve banka hesap IBAN bilgilerim olmak üzere belirttiğim bilgilerimi içeren bir mesaj yolladım. O tarihten itibaren benim kimlik bilgilerimle ve kişisel bilgilerimle herhangi bir he...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .