Deprem destek listelerine hızlı erişin!
İşkur ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İşkur İş Başvurusunu Gerçekleştiremiyorum Her Şey Normal!

1.217
Mehmet
Mehmet 29 Mart 2020 13:05
İşkur İş Başvurusunu Gerçekleştiremiyorum Her Şey Normal!

İş başvurumu yapamıyorum, sorun veriyor sürekli genel olarak her şey normal. 48 saattir hata veriyor tüm bilgilerim geçerli dosyada da olduğu gibi hepsi var ama olumsuz. Son gün ve başvuru yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun en kısa zamanda dönüş yapar mısınız?

Benzer Şikayetler

profile
179
28 Kasım 2022

İşkur Sitesinin Geç Açılması

İşkur bugün gün boyu açılmadı çok ağır neden böyle yani her zaman sıkıntı yaşıyorum. Acaba sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler saatlerce dönüyor ama bir türlü açılmıyor ilanlara bakarken de aynı sorunu yaşıyorum sorun acaba kendi bilgisayarımda mı düşündüm ama değil baktırdım.

profile
1.242
1 hafta önce

İşkur Evde Paketleme İçin Başvuru

İşkur adı altında 27.01.2023 de İşkur'a maske paketleme için başvuruda bulunup T. C. IBAN gibi bilgilerimi vermiş bulunmaktayım. Bu saatten sonra rızam ve ıslak imzam olmadan olan herhangi lehime olan bir şeyde sorunlu değilim. Buradan açıkça belirtmek isterim.

profile
575
1 hafta önce

İşkur Üzerinden Paketleme Mağduru

İşkur adı altında 25.01.2023 01:00 da İşkur'a toka paketleme için başvuruda bulunup t. C. IBAN gibi bilgilerimi vermiş bulunmaktayım bu saatten sonra rızam ve ıslak imzam olmadan olan herhangi lehime olan bir şeyde sorunlu değilim. Buradan açıkça belirtmek isterim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Semanur
Semanur
 

Ozgecmisinde meslek bilgine hemşire yardımcısı vb. Yazma, klinik destek elemanı aya da 9 yaz. Ben öyle yaptım kabul oldu 2 gündür olmuyodu benimkide