Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İŞKUR İs Başvurum Gözükmüyor

profile
26 Nisan
280

Sağlık Bakanlığı için bende iş başvurusunda bulunmuştum fakat şu an baktığımda gözükmüyor. Böyle saçmalık mı olur sonuçta ben yaptım başvuru mu insanların hakkını niye yiyorlar. Bu sorunun acilen çözümlenmesini istiyorum. Hatta defalarca da aradım kendi ekranlarında da gözükmediğini söylediler. Bu benim sorunum değil sonuçta ben yaptım başvurumu. Şimdi de arıyorum sürekli meşgul kimseyle irtibata geçemiyorum. Gerçekten çok saçma kuraya birkaç gün kala başvurum silinmiş.

Benzer Şikayetler

İŞKUR Sağlık Bakanlığı Kura Başvurusu Gözükmüyor

profile
26 Nisan
84

Kardeşim İŞKUR Sağlık Bakanlığı işçi alımı için başvuruda bulundu. Fakat bugün sonuçlara baktığımızda hiç kayıt olmamış gibi gözüküyor. Neden böyle oldu? Kura çıkmasa en fazla yerleşemediniz yazardı şimdi hiç başvuru yok gibi. Kardeşimin başvurusunu neden yoksaydınız?

İŞKUR İş Başvurum Gözükmüyor

profile
25 Nisan
98

Merhabalar 22.03.2023 tarihinde yapmış olduğum Sağlık Bakanlığı ® başvurum bugün görünmüyor. Her gün kontrol ettim, bugün girdiğimde de görünmüyordu. Hala aday listesinde adım var ama kura sonucumu bilmiyorum. Bu başvuruya gerçekten ihtiyacım vardı ve bu sorunun çözülmesini istiyorum. Gelişme

Sağlık Bakanlığı İŞKUR İş Başvurusu Gözükmüyor

profile
25 Nisan
209

Merhabalar 22.03.2023 tarihinde yapmış olduğum Sağlık Bakanlığı başvurum bugün görünmüyor. Her gün kontrol ettim, bugün girdiğimde de görünmüyordu. Hala aday listesinde adım var ama kura sonucumu bilmiyorum. Bu başvuruya gerçekten ihtiyacım vardı ve bu sorunun lütfen çözülmesini istiyorum.

Sağlık Bakanlığı İŞKUR İş Başvurusu Gözükmüyor

İŞKUR İş Başvurum Görünmüyor

profile
25 Nisan
256

Merhabalar Sağlık Bakanlığı ® başvurum bugün görünmüyor. Her gün kontrol ettim, bugün girdiğimde de görünmüyordu. Hala aday listesinde adım var ama kura sonucumu bilmiyorum. Bu başvuruya gerçekten ihtiyacım vardı ve bu sorunun çözülmesini istiyorum. Yardımcı olur musunuz

İŞKUR Sağlık Bakanlığı İş Başvurum Bulunmamaktadır Yazıyor

profile
25 Nisan
679

Sağlık Bakanlığı'na başvuru yaptım, onaylandı. Nihai aday listesinde dahi ismim çıktı. Fakat bugün kura günü ve girip baktığımda "iş başvurunuz bulunmamaktadır" yazıyor. İsmimizi silerek insanların hakkını yiyorsunuz. Hakkımı helal etmiyorum. Yardımcı olmanızı istiyorum.

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz