Deprem destek listelerine hızlı erişin!
İşkur ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İşkur Evde Paketleme İçin Başvuru

1.242
Akcın
Akcın 28 Ocak 16:22

İşkur adı altında 27.01.2023 de İşkur'a maske paketleme için başvuruda bulunup T. C. IBAN gibi bilgilerimi vermiş bulunmaktayım. Bu saatten sonra rızam ve ıslak imzam olmadan olan herhangi lehime olan bir şeyde sorunlu değilim. Buradan açıkça belirtmek isterim.

Gelişme
Gelişme

28 Ocak 16:07

İşkur adı altında başvurduğum evden paketleme işi için ek iş imkanı adı altında WhatsApp ® ile iletişime geçtim. İsim soy isim adres telefon numarası IBAN bilgilerimi verdim. Bu konu üzerine vermiş olduğum bu bilgileri kullanarak yapılacak olan banka hesabı banka kredisi abonelik adıma açılmış şirket ve dijital cüzdan gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış veya yapılacak olan herhangi bir işlemden hiçbir mesuliyet ve sorumluluk yasal olarak hiçbir sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek isterim. Bu sayfadaki şikayetimle resmi olarak bilgilendirmiş oluyorum.

Benzer Şikayetler

profile
624
16 Şubat

İşkur'a Paketleme Başvurusu

İşkur adı altında 16 02 2023 tarihinde İşkur'a maske paketleme için başvuruda bulundum. T. C. Kimlik numarası ve IBAN gibi bilgilerimi vermiş bulunmaktayım. Bu tarihten sonra rızam ve ıslak imzam olmadan lehime olan Herhangi bir şeyden sorumlu değilim. Buradan açıkça belirtmek istedim

profile
577
25 Ocak

Evde Paketleme İşkur Mağdur

İşkur adı altında 25.01.2023 01:00 da İşkur'a maske paketleme için başvuruda bulunup t. C. IBAN gibi bilgilerimi vermiş bulunmaktayım bu saatten sonra rızam ve ıslak imzam olmadan olan herhangi lehime olan bir şeyde sorunlu değilim. Buradan açıkça belirtmek isterim.

profile
463
19 Aralık 2022

İşkur Maske Paketleme Ve Kargonun Gelmemesi

İşkur paketleme iş adı altında maske paketleme için t. C. Numaram, istenilen ad, telefon numarası, açık adres bilgilerim ve banka hesap IBAN bilgilerim olmak üzere belirttiğim bilgilerimi içeren bir mesaj yolladım. O tarihten itibaren benim kimlik bilgilerimle ve kişisel bilgilerimle herhangi bir he...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .