İskenderun Tüvturk Personeline Soru Sormak mı? Haşa!

Ravil A. |

İskenderun Tüvtürk muayene istasyonunda bulunan müdür dahil tüm çalışanlar muayeneye gelenlere olağanüstü ters ve saygısızca davranmaktadırlar. Anlayacağınız tam bir terör estirmekteler. Ne bir soru sorabilir nede bilgi alabilirsiniz. Özellikle müdürle konuşmak Başbakanla konuşmaktan daha zordur.

Çalıştığım firma sıfır araçlara Lpg takmakta ve muayenesini yaptırmaktadır. Benzer evrakla Antakya ve diğer illerde yapılan muayene İskenderun'da da defalarca yapıldıktan sonra birden bu evrakta yanlışlık var denilebilmekte ve geri çevrilmektedir. Daha önce yaptığımız evrakları defalarca gösterdiğimiz halde itirazımız kabul görmemektedir.

Etiketler :

Muayene Yaptıramamak Hatalı İşlem / Rapor Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  09:59

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  TÜVTÜRK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alındığını bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konular değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize aktarılmıştır.

  Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz.

  Saygılarımızla,

  TÜVTÜRK A.Ş.

 • Ravil A.
  24 Haziran
  17:37

  HERHANGİ BİR DÖNÜŞ OLMADI OLACAĞINIDA SANMIYORUM