Deprem destek listelerine hızlı erişin!
İşin Olsun ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

İşin Olsun Uygulamasından Şikayetçiyim

1.362
Samet
Samet 26 Ocak 08:12

24.01.2023 tarihinde İşin olsun üzerinden iş başvurusu yaptım. WhatsApp ® üzerinden iletişime geçildi benimle. T. C. Kimlik numaram, Ad soyadı, doğum tarihi ve il ile ilce bilgilerim alındı. Gamer base online Sitesi adına çağrı merkezi işi olduğu söylendi.

Benim telefon numarasına gelen kodlar istendi. Mesaj İşin Olsun'dan geldiği için bizde paylaştık. İşin olsun. Benim adıma açılan hiçbir hesaptan, banka kredisinden, şirketten, telefon hattından, çek, senet vb... Sorumluluk kabul etmiyorum. Yasal kayıt adı altında da buradan belirtiyorum. WhatsApp üzerinden iletişime geçildi benimle. T. C. Kimlik numaram, Ad soyadı, doğum tarihi ve il ile ilce bilgilerim alındı. 'oyun alışveriş' sitesi adına çağrı merkezi isi olduğu söylendi.

Benim telefon numarasına gelen kodlar istendi. Mesaj İşin Olsun'dan geldiği için bizde paylaştık. İşin olsun. Benim adıma açılan hiçbir hesaptan, banka kredisinden, şirketten, telefon hattından, çek, senet vb... Sorumluluk kabul etmiyorum. Yasal kayıt adı altında da buradan belirtiyorum.

Gelişme
Gelişme

26 Ocak 08:22

24.01.2023 tarihinde İşin olsun uygulamasından çağrı merkezi iş ilanlarına başvuruda bulundum. Gamer base diye bir firma geri dönüş sağladı ve yarım saat sonra toplu WhatsApp ® araması yapacaklarını belirttiler. Öncesinde ise isinolsun.com'daki 5 haneli güvenlik kodunu benden istediler. Benden ad soyad, il ilçe, ve aktif telefon numaramı istediler.

Adıma açılacak herhangi bir hesap kartı, kredi hesabı, Papara ® hesabı veya tapu arsa, iş yeri çek senet ve yasa dışı herhangi bir işlemden tarafım sorumlu değildir. Başıma gelebilecek sıkıntılar için kendimi güvene alabilmek amacıyla bu şikayet dilekçesini açmaktayım. Vermiş olduğum bilgileri kullanarak yapılacak olan banka hesabı banka kredisi abonelik adıma açılmış şirket veya yapılacak yasadışı herhangi bir işlem kimlik bilgim, onayım, ıslak imzam olmadan yapılmış veya yapılacak olan herhangi bir işlemden yasal olarak hiçbir sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek isterim.

Bu sayfadaki şikayetimle resmi olarak bilgilendirmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını arz ve rica ederim.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

İşin Olsun'da Yalan İlanlar

İşin Olsun uygulamasından çağrı merkezi iş ilanlarına başvuruda bulundum. Bilgilerimi istediler ve WhatsApp ® ® ® ® araması yapacaklarını söylediler. Benden ad soyad, il ilçe ve aktif telefon numaramı istediler. Telefon markamı sorup Papara uygulamasını indirmemi istediler benim indirmek istemediğim...

profile
54
3 gün önce

İşin Olsun Blue.com İs İlanı

İşin Olsun uygulamasından çağrı merkezi iş ilanlarına başvuruda bulundum. Bilgilerimi istediler ve WhatsApp ® ® ® ® araması yapacaklarını söylediler. Yaptığımız aramada bana Papara uygulamasını indirmemi söylediler benim sıcak bakmadığımı anlayınca yuz yüze görüşme sağlayalım deyip konuşmayı sonland...

İşin Olsun Blue.com İs İlanı
profile
322
4 gün önce

İşin Olsun Home Office Adı Altında Bilgilerimi İstediler

1 gün önce işin olsun uygulamasından bluecom çağrı merkezi iş ilanlarına başvuruda bulundum. WhatsApp ® araması yapacaklarını söylediler. Haneli güvenlik kodunu benden istediler. Benden ad soyad, il ilçe ve aktif telefon numaramı istediler. Adıma açılacak herhangi bir hesap kartı, kredi hesabı, Pa...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Gamze
Gamze
 

Banada aynısı oldu acaba hala dönüş yaptılar mı

Samet
Samet
 

Maalesef dönüş olmadı ama pek bir şey olacağını sanmıyorum.