29 Mart 2013

Işıl Çeyiz Satış Sonrası Sözlerini Unuttular!

Işıl Çeyiz'den Karaca marka yemek takımı, çatal bıçak takımı ve tencere setinden oluşan bir set aldım. Modeli konusunda kararsız olduğum için bana yemek takımı eve gelene kadar modeli konusunda istediğim değişikliği yapabileceğim söylendi.


Fakat, yemek takımını teslim almadan değiştirmek için mağazaya gittiğimde kesinlikle değiştirmediler. Daha sonra madem değiştirmiyorsunuz o zaman satışı iptal edin dedim.Onu da yapmadılar. Savcılığa başvuracağımı söyleyince değişim yapabileceklerini söylediler.


Satış öncesinde gayet kibar uyumlu olan personel ve idarecilerin satış sonrasında tavırları tamamen o değişti. Ayrıca satış sonrası kimlik, adres, telefon bilgilerinizi kayıtlı tutup reklam için sizi rahatsız ediyorlar.

Duygu 293 Okunma

Cevaplar

  • Duygu29 Temmuz 2013

    Işıl Çeyiz'den ürün alana kadar oldukça ilgililer,ürün satmak için her yolu deniyorlar, süper nezaket gösteriyorlar fakat ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunda ilgisiz, nezaketsiz ve saygısız davranıyorlar,sizi umursamıyor, sorun çıkarıyorlar.Ödeme konusunda da anlayışlı değiller. Ayrıca da ürünlerin fiyatı normalden daha pahalı.Bir daha oradan hiçbir şey almayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön