23 Nisan 2013

Işık Sigorta Sigortamı İptal Etti!

Evkurdan bir laptop almıştık ekranı kırıldı düşme sonucu ve bize kimse cihazın sigortalı olduğunu söylemedi bugün tesadüfen sigortamız bitti mesajı aldım uzatmak ister misiniz dediler ve kabul ettik bunun ardına hemen Işık Sigortayı aradım ve makinemiz sizin tarafınızdan sigortalıymış bunu yeni öğrendim sigortamı da uzattırdım dedim.

*** öldüğünü söyleyen kişi bana sigorta yapamayız size kusura bakmayın dedi ama telefonuma sigortanız uzatıldı mesajı geldi yine aradım ve bu seferde sistem otomatik cevap veriyor ben ürününüzün hasarını biliyorum uzatmayacağım iptal edeceğim dedi 0216-572-83-80 nolu telefondan görüştük ben biraz üsteleyince bi saniye deyip yanında birisine verdi.

Sedat 502 Okunma

Cevaplar

  • Işık Sigorta Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Sedat bey, Evkurdan satın alınan bilgisayarların 1 yıllık sigortası Tekno Güven şirketi aracılığı ile Işık sigorta tarafından yapılmaktadır. 2. yılın sigortama işlemi yine operasyon olarak Tekno güven şirketi tarafından yapılmaktadır. Sizin durumunuzla ilgili Tekno Güven şirketi ile görüşmemizde, Telefonda hasarlı bilgisayarların sigortasını uzatmadığımızı Sedat beye iletildiğini belirtilmiş olup, Sigortalı tarafından yapılan sigorta uzatma taleplerine hiçbir şekilde sigortanız uzatılmıştır diye bir cevap yazılmadığını, sadece "Sigorta uzatma talebiniz alınmıştır" mesajının iletildiğini belirtmişlerdir. Bilgisayarınız hasarlı olduğundan sigortanın uzatılmasının mümkün olmadığını belirtir, saygılarımızı sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön