Işık Sigorta Eksik Ödeme Yaptıç

Muhammed E. |

271264 hasar dosya numaralı hasarın onarımını servisimizde yaptık. Gönderdikleri m** t** sigorta eksperi 1300 tl onarım işçilik bedeli belirlediği hasarın ödemesi 1100 tl yapılmıştır. Konu ile ilgili sigorta şirketi kendi gönderdiği eksperin belirlediği işçilik ücretini kafasına göre değiştirmiştir. 200 tl 'lık farkı ödemedikleri için Işık Sigorta'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Haksız Ekspertiz Raporu Eksik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  09:34

  Sayın İlgili,
  17/03/2014 tarihinde cevap yazısı yazılmış olup,
  konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Hasar Müdürlüğü

 • Muhammed E.
  17 Mart
  16:08

  Siz orda takılı kalmıssınız. fiziki hasar yok dediğiniz yerin onarım yapılırken resmi var. insanların hakkını yemek bu kadar kolay sizin için. o parayı ödemesseniz konu ile ilgili kim varsa hakkımı helal etmiyorum..

 • 17 Mart
  15:40

  Sayın İlgili,

  271264 nolu hasar dosyasında eksper ataması yapılmış ve hasar tespit süresi başlatılmıştır. Yapılan hasar ekspertizinde, sol yan çamurluğu uç kısmından
  hasarlı olan araçla ilgili arka panel onarımı ile ilgili 250,00 TL işçilik talep ettiğiniz ve onarım resimlerinden açıkca görüleceği üzere arka panelde herhangi bir fiziki hasarın söz konusu olmadığı tespit edilmiştir. Konuyla alakalı görevli eksper tarafında da tespit edilen fazla onarım maliyeti nihai hasar değerlendirmesine konu edilmemiş ve kalan tazminat bakiyesi sigortalımıza ödenmiştir.

  Konuyu bilgilerinize rica ederiz.

  Saygılarımla,
  Hasar Müdürlüğü.