19 Şubat 2013

Işık Sigorta Ayıplı Hizmet Vermeye Devam Ediliyor!

18. 02. 2013 tarihinde kapıda kaldım ve Işık Sigortayı arayarak acil olarak işe geç kaldığımı ve eve girmem gerektiğini belirtip çilingir talep ettim. Yarım saat içerisinde gelecek dendi. Gelen giden yoktu. Kendi yaşadığım sıkıntımı mahalle den 2 ufak çocuk bularak lavabomun camından içeriye girdiler ve kapıyı bana çocuklar açtı.

Tam evden çıkarken 57 Dakika sonra çilingir geldi. " Kardeşim kapın açık daha neden bizi çağırıyorsun dalgamı geçiyorsun" Sözlerini sarfetti. Bu hakaretiyle kalmayıp evime geldi geldiğine dair bana zorla evrak imzalattırdı. İmzaladığım evrak 2 nüsha. Bir tanesini adresime geldiğine dair bana bırakacak zannettim fakat hiçbir evrak bırakmadan gitti.

Tuna 372 Okunma

Cevaplar

  • Işık Sigorta Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Avcı, Söz konusu şikayetinizle alakalı Assistance firmasına gerekli uyarılar yapılmış olup, tarafınızdan imzalanan evrağın sebebi ise çilingir firmasındaki şahsın ilgili adrese gittiğini belgelemesidir. Ayrıca bu evrağın sigotalılara verilmesi zorunluluğu yoktur. Ama imzaladığınız evrakla ilgili asistance firmasıyla ayrıca görüşülmüş ve evrak aslı gelince tarafınıza bir nüshası gönderileceği bilgisi alınmıştır. Konuyu bilgilerinize rica ederiz. Saygılarımızla, Hasar Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön